Lemon Cosmetics | Tellimistingimused
8043
page-template-default,page,page-id-8043,woocommerce-demo-store,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode-child-theme-ver-1.0,qode-theme-ver-3.6,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Tellimistingimused

TELLIMISTINGIMUSED

Golden Lemon OÜ (edaspidi Müüja) müüb oma hallatavas internetiostukeskkonnas (edaspidi e-pood) Müüjale kuuluvate kaubamärkidega tähistatud tooteid (edaspidi Tooted).
Tingimused kehtivad õigussuhetele, mis tekivad e-poest ostjate (edaspidi Klient) ja Müüja vahel. Käesolevatele üldtingimustele reguleerivad e-poest ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
Müüja andmed: Golden Lemon OÜ (Reg. nr. 11444823, Veerenni 56A Tallinn, 11313.

HINNAD
Kõik e-poes kajastatud hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu.
Müüja võib kehtestada eritingimusi seoses toodete hindadega.

TOOTED
E-poes kajastatavad Tooted on reeglina laos olemas. Nimetatud Toodete saadavust ei tagata, kuna see võib olla ekslik seoses võimalike tehniliste probleemidega e-poe programmides.
Juhul, kui Klient esitab tellimuse, kuid ilmneb, et antud Toode laost puudub, ei ole Müüjal võimalik antud tellimust täita. Sellisel juhul kontakteerub Müüja töötaja Kliendiga ja pakub välja asendustoote, võimaliku uue kohaletoimetamise aja või tagastab Kliendile ostusumma hiljemalt 7 päeva jooksul.

OSTU SOORITAMINE
Klient valib e-poes välja soovitud Toote ning lisab selle ostukorvi, klikkides nupul “Lisa korvi”.
Tellimuse vormistamiseks tuleb ostukorvis klikkida nupul „Vormista tellimus“. Pärast nõutud andmete sisestamist tasub Klient Toote eest internetipanga pangalingi vahendusel ning kinnitab tellimuse klikkides nupul “Tagasi kaupmehe juurde”. Müüja võimaldab Kliendil tasuda üksnes tellimuse vormistamise lehel esiletoodud makseviiside kaudu.
Pärast Toote eest tasumist saadab Müüja Kliendi e-postile tellimuse kinnituse.
Klient kohustub tellimuse vormistamisel esitama tellimuse täitmiseks vajalikud, tõesed andmed.
Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud täitmise võimatuse või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

TASUMINE
Tellimuste eest saab turvaliselt tasuda Eesti pangalinkide abil (Swedbank, SEB Pank, Nordea Pank ja Danske Bank), krediitkaardiga (Visa ja MasterCard).
Makse teostamine toimub väljaspool e-poe keskkonda vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas.
Müüjal puudub ligipääs Kliendi pangaandmetele ja krediitkaardi andmetele.

KOHALETOIMETAMINE
Kliendil on võimalik valida erinevate Toote kohaletoimetamise viiside vahel. Toote kohalejõudmine sõltub Kliendi poolt valitud postiteenusest.
Tellitud Toode peaks Kliendini jõudma ideaalses korras ja kinnises pakendis. Kui pakend on transpordil viga saanud, siis on Klient sellest kohustatud koheselt teavitama e-posti teel epood@lemoncosmetics.ee või helistades avalehel märgitud kontaktnumbril.
Klient on kohustatud enne tellimuse vormistamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi Toodete kohaletoimetamisel. Müüja ei vastuta Toodete kohaletoimetamisel tekkinud viivituste ja arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või -õigsusest.

TOOTE TAGASTAMINE JA ÜMBERVAHETAMINE
Kliendil on õigus tehingust 14 päeva jooksul taganeda ja tellitud Toode ümber vahetada või tagastada.
Klient on kohustatud teavitama e-poodi Toote ümbervahetamisest või tagastamisest, saates vastavasisulise e-kirja e-posti aadressile: epood@lemoncosmetics.ee. E-kirjas tuleb muuhulgas märkida ümber vahetatava või tagastatava tellimuse number ning sooviavaldus, miks soovitakse kaupa vahetada.
Müüja tagastab Kliendile ostusumma 7 päeva jooksul arvates Toote õigeaegsest saabumisest e-poodi. Tagastus toimub samale arvelduskontole, millelt Klient tegi tagastatava tellimuse makse.
Ümbervahetatav või tagastatav Toode ei või olla kahjustunud. Toode peab olema kinnises mitte avatud originaalpakendis.

VASTUTUS
Müüja ja Klient vastutavad teineteise ees käesolevate kasutustingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
Müüja vastutab Toote müügihinna ulatuses.
Klient kohustub kasutama e-poe teenust üksnes seaduse ja heade tavadega kooskõlas olevatel eesmärkidel.

ANDMETÖÖTLUS
Klient annab Müüjale selge ja teadliku nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks.
Müüjale teatavaks saanud isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ja neid kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja Kliendile kauba pakkumiseks.
Müüja säilitab Kliendi kohta ostude sooritamise käigus Kliendi poolt sisestatud kontaktandmed ja info sooritatud ostude kohta. Seda infot käsitletakse konfidentsiaalsena ja töödeldakse kooskõlas seadusega. Isikuandmed, mis on vajalikud Toodete Kliendile saatmiseks, edastatakse kulleriteenust osutavale ettevõttele.
Müüja võib kasutada Kliendi isikuandmeid Kliendile eripakkumiste ja kampaaniate kohta info saatmiseks e-posti teel üksnes juhul, kui Klient on andnud selleks oma nõusoleku.
Andmeside Kliendi ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab Kliendi isikuandmete ja pangaandmete turvalisuse.

KASUTAMISTINGIMUSED JA NENDE MUUTMINE
E-poes registreerudes või ostu sooritades nõustub Klient E-poe kasutustingimustega ja kohustub neid täitma.
Müüja ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates tasumisele kuuluva ostusumma laekumisest Müüja arvelduskontole.
Müüja võib muuta e-poe kasutustingimusi ja toodete hindasid. Teade muutuste kohta avaldatakse e-poe keskkonnas. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi ja hindu.

MUUD TINGIMUSED
Kliendi ja Müüja vahel tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamise korral on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Harju Maakohtusse, Tarbijakaitseametisse ja/või tarbijakaebuste komisjoni.

Üldtingimused on kinnitatud 01.07.2015.

Alates 50€ tellimuse puhul postitasu Eesti piires TASUTA! Peida